Płyn chłodzący mi ubywa. - Strona 2

  szukane wyrażenia:   pyn  -  chodzcy
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-11-21 14:39:44, leon pisze:
ja rozumiem, że można lubić zwierzątka, ale macać kabelki ? co to za dewiacja


No wiesz.. nagie konektorki.. pieszczoty WN z cewki..
Prądofilia
  
 
Cytat:
2004-11-21 14:42:10, Ramzes_II pisze:
No wiesz.. nagie konektorki.. pieszczoty WN z cewki.. Prądofilia


I kąpiele z węgozrem elektrycznym.
  
 
Cytat:
2004-11-21 14:45:53, leon pisze:
I kąpiele z węgozrem elektrycznym.



i dziecko w formie małego samochodo-człowieka
no wiecie co
  
 
Cytat:
2004-11-21 14:58:44, CAr pisze:
i dziecko w formie małego samochodo-człowieka no wiecie co


co ?
  
 
Cytat:
2004-11-21 14:59:18, Ramzes_II pisze:
co ?




żartowałem
  
 
Ad rem.
Pytanie nie ile ci ubywa, ale jak szybko. Po drugie sprawdz na simnym silniku, odpal i wkręć na obroty. Wtedy pomacaj wszystkie przewody gumowe i połączenia oraz obejrzyj pompe wody i uszczelke pod głowicą. Jak również czy nie kapie z nagzrewnicy.
Jak silnik się nagrzeje to przy małym ubytku szybciej woda wyparuje.
  
 
Cytat:
2004-11-21 15:05:45, leon pisze:
Ad rem. Pytanie nie ile ci ubywa, ale jak szybko. Po drugie sprawdz na simnym silniku, odpal i wkręć na obroty. Wtedy pomacaj wszystkie przewody gumowe i połączenia oraz obejrzyj pompe wody i uszczelke pod głowicą. Jak również czy nie kapie z nagzrewnicy. Jak silnik się nagrzeje to przy małym ubytku szybciej woda wyparuje.



pomacać to sobie możesz wiesz

a z nagrzewnicy no właśnie że kapie. muszę wymienić zawór
pozdr.
  
 
no to wymieniaj, hehe, fajna, lekka, szalenie przyjemna robótka hehe
wysusz dywaniki i to porządnie
  
 
Cytat:
2004-11-20 21:15:58, road_runner pisze:
zaslepki w bloku silnika ktore zabezpieczaja przed jego rozsadzeniem gdy chlodziwo zamarznie



a gdzie te broki sa umiejscowione?
Bo mi tez zaczyna uciekac chłodziwo i to sporo ale ani do cylindra ani do oleju...
  
 
Mój rekord to też gdzies 3 miesiąse bez podnoszenia maski, ale czasem trzeba dolać ten płyn do spryskiwaczy
Co do płynu, w chłodnicy mi nie ubywa, ale w zbiorniczku zawsze schodzi poniżej minimum. Nie ma białej mazi, białego dymu, zbiorniczek nie cieknie nie przegrzewa się,więc zastosowałem najlepszą metodę naprawy i olałem sprawę
  
 
Cytat:
2005-01-20 14:31:47, Nabauab pisze:
Mój rekord to też gdzies 3 miesiąse bez podnoszenia maski, ale czasem trzeba dolać ten płyn do spryskiwaczy Co do płynu, w chłodnicy mi nie ubywa, ale w zbiorniczku zawsze schodzi poniżej minimum. Nie ma białej mazi, białego dymu, zbiorniczek nie cieknie nie przegrzewa się,więc zastosowałem najlepszą metodę naprawy i olałem sprawę



dzieki.. ja jednak nie oleje sprawy